Güneş Paneli Temizleme Makinası

Güneş Paneli Temizleme Makinası

Güneş paneli temizlenirken birçok sorun ile karşılaşılmaktadır. Bu sorunları ortadan kaldırmak ve kaliteli temizleme işlemi sunmak amacıyla güneş paneli temizleme makinası tasarlanmıştır. Tasarlanan ISolar güneş paneli temizleme makinası çeşitli özellikleri ile kaliteli panel temizlik hizmetini sunmaktadır.

Temizleme makinasının güneş paneline zarar vermemesi en önemli özelliğidir. Bunun yanına sıcak-soğuk su ile kullanımı, kir seviyesine göre güç ayarı yapılabilen, fotovoltaik panellerde özel olarak üretilmiş deterjan ve kimyasallar ile birlikte kullanılması temizleme makinasını panel temizliğinde vazgeçilmez bir ekipman haline getirmektedir.
Güneş paneli temizleme işleminde kullanılan suyun sıcak olması çalışma basıncını düşürür ve kullanılan deterjan miktarı azalır. Diğer tarafta sıcak su kullanılması yaklaşık %35 oranında zaman tasarrufu sağlar ve daha iyi temizlik sonuçları doğurur.
Temizleme makinasında bulunan filtreleme ve su saflaştırma özelliği sayesinde kullanılan su filtreleniyor, saflaştırılıyor ve panele zarar vermeyecek hale getiriliyor.

0
+
Memnun Müşteri
0
M +
Temizlenen Panel
0
Yıl Deneyim
0
+
Kahve