Trafo Temizliği

Trafo Temizliği

Elektrik tesislerinde kullanılan trafoların yüzeyinde çevre etkileri nedeniyle kir, yağ ve toz birikimi oluşabilir.  Transformatörün belirli periyotlarda bakım ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. Trafo bakımı ve temizliği yapılmayan tesislerde zamanla arızalar ve enerji kesintileri meydana gelebilir.

Trafo bir tesisin veya işletmenizin kalbi olarak görev yapmaktadır. Eğer trafonuz arızalanırsa sahanızın veya tesisinizin üretimi duracaktır. Üretimin durması ile maliyet kaybı ve zaman kaybı yaşanacaktır. Aynı zamanda arızalanan trafonuzun büyük hasarlara yol açma ihtimali vardır. Yaşanabilecek trafo patlaması ile mal ve can kaybı gibi telafisi olmayan sonuçlar doğabilmektedir.

Çalışanlarınızın sağlığını korumak, kesintisiz enerji iletimi ve iş güvenliğini sağlamak amacıyla trafonuzun düzenli periyotlar halinde temizliğinin ve bakımının yapılması gerekmektedir.

Trafonuzun uzun ömürlü olması, yapılacak temizlik ve bakım ile doğru orantılıdır. Temizliğin ve bakımın periyodik olarak yapılması trafonuzun uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Trafo üreticileri düzenli olarak trafo temizliğinin ve bakımının yaptırılmasını şiddetle önermektedir.

Uzman kadromuz ile elektrik tesislerinizde yer alan trafolarınızın izolatör temizliğini, yüzeysel kirliliklerin temizliğini, toz ve iletken artıkların temizliğini, bara ve zemin temizliğini özel ekipman ve kimyasallarımız ile düzenli periyotlarda gerçekleştiriyoruz.

Solar Temizlik olarak kaliteli temizlik hizmetini uzman ekibimiz ile sunuyoruz. Yapılacak temizlik ile birlikte yaşanabilecek arızaların ve kesintilerin önüne geçerek zaman ve maliyet kaybını ortadan kaldırmakla kalmayıp hizmetimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Güvenli çalışma sistemimiz ve profesyonel ekibimiz ile sorunlara karşı yanınızda yer alıyoruz.

Trafo temizliği hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bize ulaşın.

0
+
Memnun Müşteri
0
M +
Temizlenen Panel
0
Yıl Deneyim
0
+
Kahve