Hakkımızda

Biz Kimiz

Sektörün öncü isimler, arasında ilerleyen, yenlikçi, vizyon  sahibi, çağdaş ve geleceğe yatırım yapan bir firmayız. 

Solar Temizlik olarak santralleri ve endüstriyel cihazları temizleme konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile tek elden çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz. Teknolojik temizleme yöntemleri ve ekipmanları kullanarak endüstriyel cihazlarınızda ve santrallerinizde temizlik konusunda en iyi sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz. 

pano-temizligi
tank-temizligi-ASUS
Fotovoltaik Güneş Paneli Temizliği
Hakkındaki Videoyu Oynat Intro Banner

Neden SOLAR TEMİZLİK

Kuş pisliği, toz barındıran işletmeler, çevresel etkiler, yağmur sonrası ve yanlış temizlik sonucu oluşan lekeler, iklim şartları vb. tüm olumsuz etkilere karşı aradığınız çözüm ortağı biziz. Tesislerinizin kurulduğu günden itibaren çevresel etkiler sonucunda veriminin düşmesini önlemek için alanında uzman ve güvenilir ekibimizle yatırımlarınızı güvence altına alıyoruz.  

Ticari veya konuta yönelik fotovoltaik güneş paneli, inverter, tank ve trafo temizliği ihtiyacınıza karar verirseniz, bizimle iletişime geçerek profesyonel temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

MİSYON

Katma değerli, yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmak, teknolojiyi sektöründe farkındalık yaratarak kullanıp müşterilerine güvenilir, hijyenik ve en uygun hizmeti vermek misyonumuzdur.

VİZYON

Küresel pazarda yarattığımız değerler ile büyümesini koruyan, sürekli olarak yenilikçi düşünerek, interaktif çalışmalar ve inovasyonlar ile şirketimizi daha ileriye taşıyan, sektörde markalaşırken aynı zamanda son teknolojiyi kullanarak teknolojiyi şirketimize optimize firma olmak vizyonumuzdur.

NEDEN BİZ

Tesislerinizin kurulduğu günden itibaren çevresel etkiler sonucunda veriminin düşmesini önlemek için alanında uzman ve güvenilir ekibimizle yatırımlarınızı güvence altına alıyoruz.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Merak Etmeyin! En Kirli PanelleriİnverteriPanoyuTrafoyuTankı Biz Temizliyoruz!

Ticari veya konuta yönelik fotovoltaik güneş paneli, inverter, tank ve trafo temizliği ihtiyaçlarınızda, bizimle iletişime geçerek profesyonel temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

0
+
Memnun Müşteri
0
M +
Temizlenen Panel
0
Yıl Deneyim
0
+
Kahve