Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Panel Temizliği

Güneş paneli temizliği için tasarlanan ve test kuruluşlarından sertifikalı makine, fırça ve robotlarımız ile Solar Temizlik olarak tek elden çözüm ortağınız olmak adına hizmetinizdeyiz.

Temizlik Danışmanlığı

Ges Temizlik Danışmanlığı ile fotovoltaik panel temizliği yapılması için gereken süre öngörülerek hata ve arızaların ortaya çıkması engellenir.

İnverter Temizliği

Isınma ve arızalara karşı inverter temizliği ile cihazlarınızın fan, ısı değiştirici ve elektronik kartlarını temizliyor, böylelikle cihazlarınızı hem daha uzun ömürlü hem de daha verimli çalışmasını sağlıyoruz. 

Pano Temizliği

Elektrik tesislerinizi olası risklerden ve yangınlardan korumak için panolarınızın periyodik ve düzenli bir şekilde temizliğinin yaptırılmasını şiddetle öneriyoruz!

Trafo Temizliği

Trafonuzun uzun ömürlü olması, yapılacak temizlik ve bakım ile doğru orantılıdır. Temizliğin ve bakımın periyodik olarak yapılması trafonuzun uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Tank Temizliği

Tank Temizleme ile tank dibi tortusu veya istenmeyen atıklardan kurtulabilir, işlev gören tankı ilk günkü temizliği ile kullanabilirsiniz.

Periyodik Temizlik

Periyodik temizlik sayesinde; endüstriyel tesislerde ortaya çıkması muhtemel arızaların önüne geçebilir, verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Hizmetlerimizde Dünya Markalarını Tercih Ediyoruz

Merak Etmeyin! En Kirli PanelleriİnverteriPanoyuTrafoyuTankı Biz Temizliyoruz!

Ticari veya konuta yönelik fotovoltaik güneş paneli, inverter, tank ve trafo temizliği ihtiyaçlarınızda, bizimle iletişime geçerek profesyonel temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

0
+
Memnun Müşteri
0
M +
Temizlenen Panel
0
Yıl Deneyim
0
+
Kahve